SAIP

Euro 2016 Terör Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.6.9-ccd0b69
  • Dil Türkçe
  • Firma Ministère de l'Intérieur
büyük bir kriz veya olay coğrafi konum durumunda uyarı ve bilgiler.

büyük bir kriz veya olay coğrafi konum durumunda uyarı ve bilgiler.

insanların uyarı ve bilgi sistemi için SAIP, iOS çalışan akıllı telefonlar için İçişleri Bakanlığı'nın resmi hükümet uyarı mobil uygulamadır.

Ücretsiz, o belirli bir coğrafi alanda ortaya çıkan, bir saldırı kaynaklanabilir olağanüstü olaylar (nükleer uyarılar, tehlikeli ürünler, rüptüre hidrolik yapısı, vb) sırasında uyarılmak için izin konum belirleme koşuluyla etkin ve uygulama etkin.

mobil uygulama SAIP Fransızca ve İngilizce olarak mevcuttur. Mevcut nüfus (sirenler, radyo önceden ayarlanmış mesajlar ...) hakkında uyarı ve bilgi tamamlar.

uyarı kullanıcı bile coğrafi konum durumunda işletilmektedir ilişkin herhangi bir bilgi geribildirim olmadan, en kısa sürede kullanıcı riskli bir alanda ya da arasında bulunduğu gibi aktive edilir.

Kullanıcılar 8 coğrafi alanlara (posta kodları, belediyeler) kadar kayıt ve bu yerlerde birinde bir olayın meydana gelmesi durumunda haberdar olmak.
Uygulama ayrıca alert ( "nasıl hareket") niteliğine bağlı olarak takip etmek davranışsal danışmanlık ve talimatları verir.
Ayrıca kullanıcı kendi kişisel hesaplarına sosyal ağlar üzerinde geçerli uyarıları aktarmasını sağlar.

Daha Fazla Göster
SAIP indir
DİĞER SÜRÜMLER